|
商品の詳細:
|
| 名前: | TFT LCDディスプレイ | パネルサイズ: | 32 " |
|---|---|---|---|
| 解決: | 1920*1080 | 輝度: | 2000年 (タイプ) |
| 動作温度。: | -20-70℃ | アクティブエリア: | 698.4*392.85mm |
| アウトラインディメンション: | 731.9*431.4*56mm | ||
| ハイライト: | 32 inch TFT display with backlight customization,High brightness LCD display for outdoor use,LCMA-RX0320GB06-Z200 TFT display with warranty |
||
| Attribute | Value |
|---|---|
| Name | TFT LCD Display |
| Panel Size | 32" |
| Resolution | 1920*1080 |
| Brightness | 2000 (Typ.) |
| Operating Temp. | -20-70℃ |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Outline Dimension | 731.9*431.4*56mm |
| Brand | Rogin |
| Series | LCD Display |
| Panel Size | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320GB06-Z200 |
| Brightness | 2000 |
| Power Consumption | 120W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Overall Size | 731.9*431.4*56mm |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 |
| Interface Definition | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -20~70 ℃ |
コンタクトパーソン: Kelvin Zhu
電話番号: +86 15919061504
総合評価
ランキングスナップショット
すべての評価の分布は以下の通りですすべてのレビュー